Copyright by PSYCHOTERAPIA 

„Człowiek jest czymś więcej niż o sobie wie”

Copyright by PSYCHOTERAPIA 

„Człowiek jest czymś więcej niż o sobie wie”

Focusing to najszybsza znana mi droga dotarcia do prawdy o sobie i życia zgodnie z nią. To metoda doświadczeniowa związana z ciałem i głębokim skupianiem się na nim, co pozwala uzyskać dostęp do świata emocji.

 

Focusing opiera się na przekonaniu, że nasze ciało wie bardzo dużo, zna wiele odpowiedzi i bardzo dużo chce nam powiedzieć. Jeżeli tylko zechcemy słuchać, powie nam, na czym powinniśmy się teraz skupić.

 

Trenując tę metodę można rozwiązać uporczywe problemy emocjonalne, uwolnić blokady, pozbyć się nałogów, lepiej zrozumieć siebie.

 

Moje doświadczenie pokazuje, że focusing znakomicie uzupełnia psychoterapię - tak w depresji, jak i w leczeniu alkoholizmu i innych uzależnień.

PRACA Z CIAŁEM - Focusing

Zapraszam także osoby, które doświadczają kryzysu w życiu osobistym, zawodowym, czy w związku z traumatycznymi doświadczeniami.

Leczenie depresji

Psychoterapia, poradnictwo, rozwiązywanie problemów i kryzysów

Umów się już dziś.

 

 

GABINET  PSYCHOTERAPII  INTEGRATYWNEJ 

 

Zapraszam do kontaktu:

+48 661 970 730

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi

Prowadzę terapię i poradnictwo dla młodzieży i dorosłych. Dla osób, które nie radzą sobie ze swoimi emocjami, doświadczają dyskomfortu związanego z lękiem, obniżeniem nastroju czy energii do działania, cierpią z powodu poczucia niskiej wartości, życiowego zagubienia, chcą odnaleźć poczucie sensu swojego życia.
 
Pomagam w problemach emocjonalnych i kryzysach, wynikających z doświadczenia uzależnienia i nadużywania - zarówno osobom uzależnionym, jak i dorosłym członkom ich rodzin (Dorosłe Dzieci Alkoholików, osoby współuzależnione). Proponuję również pogłębioną psychoterapię uzależnień.
 

Usługi